Магній - знаменитий «заспокійливий» макроелемент: він широко використовується у виробництві препаратів, показаних для релаксації (нервів, м'язів, включаючи серцеву, судин), усунення судом і спазмів. Приблизно те ж дію він надає на шкіру. Втім, цим ефектом його популярність як компонента косметики не обмежується: магній, в залежності від форми, здатний виявляти численні позитивні ефекти, так що сьогодні він просто незамінний в б'юті-індустрії.

Синоніми: Magnesium Myristate, Magnesium Stearate, Magnesium Sulfate, Magnesium Carbonate, Magnesium Hydroxide, Aluminum Magnesium Salt Silicic Acid; Magnesium laureth sulfate; Magnesium Aspartate, Magnesium laureth-8 sulfate; Magnesium Aluminum Silicate, Aluminum Magnesium Silicon Oxide, BEUB / MM3, Magnesium Oxide, L-ascorbic acid 2-phosphate sesquimagnesium salt hydrate, Magnesium Silicate, Amorphous Magnesium Silicate, Magnesium Gluconate, Magnesium PCA.

Запатентовані формули: Veegum; Magnesium Sulfate Anhydrous High, Synpro® Magnesium Stearate NF, Acqua-Biomin® Magnesium Y3 Discontinued, Synpro® Magnesium Stearate NF-Vegetable, C6. Magnesium Ascorbyl Phosphate (MAP), DECOROL, Activen, Jeechem MAP, Natuchrom Super Green, NATEROL BSV, Hubei Artec Biotechnology-Magnesium Ascorbyl Phosphate, Galanium ™ MGSDL2H, SULFOCHEM ™ ASV-K SURFACTANT, Isocell ™ MAP, KALIXIDE CT, Covabead Glass, CARBOSSALINA, Whitesphere H Discontinued, KALAHARI ROCK SALT, Mg-Relax®, Rovi Rovisome AA, Texapon® ASV 50, SymVital®.

Дія магнію в косметиці

Магній виявляє в косметиці абсолютно різні ефекти - його дія завжди буде залежати від його форми, тобто характеру з'єднання (солі, силікати, карбонати, оксиди і т.д.). тобто дія магнію в косметиці завжди обумовлено додатковим хімічним елементом, пов'язаним з магнієм. Розглянемо найпоширеніші форми магнію, які можна знайти в косметиці і засобах особистої гігієни.

-- Сульфат магнію в косметиці - очищающий компонент з м'яким характером з низьким індексом роздратування. Магній лаурилсульфат (лаурил або лаурет сульфат магнію) діє як аніонне поверхнево-активна речовина. Це сульфат ефіру жирного спирту (2EO), нейтралізований оксидом магнію. Має високу біосумісність і рекомендується в якості основи для виготовлення шампунів, ванн і очищувальних засобів для шкіри, а також для догляду за дитячою шкірою і інтимної гігієни. Також застосовується суміш магнієвої солі з жирного спирту з сульфатом магнію: це поєднання забезпечує делікатне очищаючу дію.

-- Силікат магнію використовується в косметиці як реологического модифікатора і сполучного інгредієнта. Діє також як наповнювач, в декоративній косметиці допомагає створити ефект м'якого фокусу, так як розсіює світло. Володіє винятковим високими властивостями поглинання рідини. Працює як загущувач і суспендуючі агент в сонцезахисних засобах, кремах і масках для особи, засобах по догляду за волоссям та багатьох інших косметичних засобах. Аморфний силікат магнію забезпечує почуття шовковистою шкіри при нанесенні декоративної косметики.

-- Алюмосилікат магнію в косметиці - це складний силікат, очищений від природних мінералів, що забезпечує контроль в'язкості продукту. Додається в різні засоби як абсорбент; омолоджуючий компонент, що окисляє і \ або піднімає в'язкість агент; лубрикант.

-- Міристат магнію - це ідеальний елемент для формулювання декоративної косметики, оскільки він працює як естетичний енхансер і прекрасний текстуруючий агент. Завдяки цьому компоненту у продукту покращується адгезія до шкіри, він стає комфортніше для застосування (навіть при високій в'язкості і тривалості контакту продукту зі шкірою). Міристат магнію також є корисною альтернативою порошку тальку для застосування на дитячій шкірі.

-- Стеарат магнію в косметиці виступає як косметичний барвник, а також діє як мастило, стабілізатор емульсій, компонент, що перешкоджає утворенню грудок, і наповнювач. Допомагає збільшити обсяг препарату. Його застосування особливо рекомендовано в тих випадках, коли на виході бажано отримати вільний потік кінцевого продукту, тобто в таких формах як аерозолі і порошки (пудри).

-- Магнієва сіль L-пірролідон карбонової кислоти - прекрасний протизапальний протівокуперозное і омолоджуючий засіб, що розслабляє шкіру, знімає стрес і содейтсвующее її регенерації. Обмежує запальну реакцію, знімає почервоніння, заспокоює і відновлює шкіру.

-- Карбонат магнію широко використовується в косметиці в якості ароматизатора, пігменту, а також сорбенту.

-- Аскорбілфосфат магнію в косметиці - це вже повноцінний активний компонент з потужним осветлющім і омолоджуючу дію.

-- Оксид магнію в косметиці використовується переважно як абсорбент і для контролю pH в препаратах, а також агент, що надає непрозорість продукту (заплямовувався агент). Споріднений йому гідроксид магнію застосовується в косметичних препаратах як абсорбент і регулятора рН.

-- Лактат магнію - антиоксидант, протимікробний і терпкий компонент. Пом'якшує шкіру і забезпечує деякий протизапальну дію.

-- Магній сірчанокислий в косметиці більше відомий як магнезія або англійська сіль. Використовується в переважній більшості випадків самостійно.

-- Магнію аспартат в простий і модифікованої PEGамі формі - відмінний протизапальний компонент, який поліпшує біоенергетичні властивості клітин шкіри. Забезпечує місцеві протизапальний і антицелюлітний ефект. Також проявив себе як функціональний речовина, яке здатне нейтралізувати ферментнотоксіческіе ефекти емульгаторів і поверхнево-активних речовин.

-- Глюконат магнію діє в косметиці як пом'якшувальний і омолоджуючий агент, так як грає певну роль в клітинному енергетичному циклі - виробництві АТФ. Показаний для зрілої шкіри (профілактичний anti-age догляд), а також у догляді за шкірою, схильною до вугрової висипки.

Показання магній

Оскільки дія магнію буде залежати від форми, в якій він присутній в косметиці, то показання до його застосування широко варіюються.

Протипоказання магній

Магній - один з найбільш «біо-доброзичливих» людині мінералів, безпечний, нетоксичний, неканцерогенними і Некомедогенний компонент. Суворе протипоказання - реакція індивідуальної гіперчутливості, яка зустрічається вкрай рідко.

Косметика, що містить магній

Цей мінерал широко використовується в продуктах для догляду за тілом та обличчям, а також волоссям. Відсоток введення залежить від засобу і форми, в якій додається магній.

Джерела магнію

Для виробництва косметики магній отримують різними способами, наприклад, з природних мінералів або морський води.Стандартний промисловий метод отримання магнію - електроліз розплаву суміші безводних природних хлоридів магнію MgCl2, натрію NaCl і калію KCl. Також в фармпромисловості отримують з магнізіта MgCO3, доломіт CaCO3 · MgCO3 і ін. Стеарат магнію проводиться з високоякісної стеаринової кислоти ісключітаельно рослинного походження.

Група речовин: Макроелементи
Інші компоненти: L-пірролідон карбонової кислоти (магнієва сіль) - протизапальну протівокуперозное і омолоджуючий засіб, що розслабляє шкіру, знімає стрес і содейтсвует регенерації. Обмежує запальну реакцію, знімає почервоніння, заспокоює, Магній (Magnesium) - знаменитий «заспокійливий» макроелемент: він широко використовується у виробництві препаратів для релаксації, Магній лауретсульфат (Магнію лаурет сульфат, Magnesium laureth sulfate) - аніонне ПАР, має високу біосумісність, в основах шампунів, ванн і очищувальних засобів для шкіри немовлят, інтимної гігієни, Магній лаурилсульфат (Магнію лаурилсульфат) - аніонне ПАР. Це сульфат ефіру жирного спирту (2EO), нейтралізований оксидом магнію. Має високу біосумісність, в основах шампунів, ванн і очищувальних засобів для шкіри немовлят, інтимної гігієни, Магнію алюмосиликат (Magnesium Aluminum Silicate) - складний силікат, очищений від природних мінералів, забезпечує контроль в'язкості, абсорбент, омолоджуючий компонент, що окисляє і \ або піднімає в'язкість агент; лубрикант., Магнію аскорбілфосфат (Magnesium Ascorbyl Phosphate) - потужний осветлющій і омолоджуючий компонент, Магнію аспартат (Magnesium Aspartate) - місцевий протизапальний і антицелюлітний ефект, нейтралізують ферментнотоксіческіе ефекти емульгаторів і поверхнево-активних речовин, Магнію глюконат (Magnesium Gluconate) - пом'якшує і омолоджує агент, оскільки бере участь в клітинному енергетичному циклі - виробництві АТФ, для зрілої шкіри (профілактичний anti-age догляд), а також у догляді за шкірою, схильною до акне, Магнію карбонат (Магнію карбонат гідроксид, Magnesium Carbonate) - ароматизатор, пігмент, сорбент, Магнію Лактат (Magnesium Lactate, E329) - антиоксидант, регулятор кислотності; магнієва сіль молочної кислоти, Магнію міристат (Magnesium Myristate) - естетичний енхансер і текстуруючий агент, покращує адгезію до шкіри, комфорт (навіть при високій в'язкості і тривалому контакті); замінює тальк, магнію оксид (Magnesium Oxide) - абсорбент, контролер pH препарату, заплямовувався агент, Магнію силікат, Магнію стеарат (Magnesium Stearate) - косметичний барвник, мастило, стабілізатор емульсій, перешкоджає утворенню грудок, наповнювач. Допомагає збільшити обсяг препарату (аерозолі, порошки, пудри), Магнію сульфат (Magnesium Sulfate) - очищающий компонент з м'яким характером з низьким індексом роздратування.

Автор: Варвара Л.